Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > UPW1C151MED
UPW1C151MED
UPW1C151MED
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UPW1C151MED με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UPW1C151MED
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 150UF 20% 16V RADIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος UPW1C151MED Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 150UF 20% 16V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 777986 pcs Φύλλο δεδομένων UPW SeriesMiniature Type Taping Spec
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 16V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm) Σειρά UPW
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 188.5mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 290mA @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Αλλα ονόματα 493-1781 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 250 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 150µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 150µF εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
UPW1C122MPD Image
  • Μέρος#:UPW1C122MPD
  • Κατασκευαστές:Nichicon
  • Περιγραφή:CAP ALUM 1200UF 20% 16V RADIAL
  • Σε απόθεμα:217243
UPW1C121MED1TA Image
  • Μέρος#:UPW1C121MED1TA
  • Περιγραφή:CAP ALUM 120UF 20% 16V RADIAL
  • Σε απόθεμα:766214
UPW1C151MED1TA Image
  • Μέρος#:UPW1C151MED1TA
UPW1C151MED1TD Image
  • Μέρος#:UPW1C151MED1TD