Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > UPS2D331MRD
UPS2D331MRD
UPS2D331MRD
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UPS2D331MRD με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UPS2D331MRD
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UPS2D331MRD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 200V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.866" Dia (22.00mm) Σειρά UPS
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.1A @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.265A @ 10kHz