Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > UPM2C4R7MPD
UPM2C4R7MPD
UPM2C4R7MPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UPM2C4R7MPD με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UPM2C4R7MPD
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 4.7UF 20% 160V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UPM2C4R7MPD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 4.7UF 20% 160V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 248726 pcs Φύλλο δεδομένων Miniature Type Taping SpecUPM Series Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 160V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm) Σειρά UPM
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 57mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 91.2mA @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 27 Weeks
Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 4.7µF εφαρμογές General Purpose