Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > UPJ2E010MPD1TA
UPJ2E010MPD1TA
UPJ2E010MPD1TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UPJ2E010MPD1TA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UPJ2E010MPD1TA
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 1UF 20% 250V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UPJ2E010MPD1TA Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 1UF 20% 250V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 394498 pcs Φύλλο δεδομένων UPJ SeriesMiniature Type Taping Spec
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 250V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά UPJ
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 19mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 30.4mA @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 1µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 1µF εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
UPJ2D470MHD1TN Image
  • Μέρος#:UPJ2D470MHD1TN
  • Κατασκευαστές:Nichicon
  • Περιγραφή:CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
  • Σε απόθεμα:135544
UPJ2E010MPD1TD Image
  • Μέρος#:UPJ2E010MPD1TD
  • Σε απόθεμα:658233
UPJ2E010MPD Image
  • Μέρος#:UPJ2E010MPD