Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > UHV1V331MPD
UHV1V331MPD
UHV1V331MPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UHV1V331MPD με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UHV1V331MPD
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UHV1V331MPD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 482610 pcs Φύλλο δεδομένων Miniature Type Taping SpecUHV Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 35V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm) Σειρά UHV
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 680mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.475A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Αλλα ονόματα 493-15310
UHV1V331MPD-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 27 Weeks Ισόβια @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 43 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 330µF εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
UHV1V221MPD1TD Image
  • Μέρος#:UHV1V221MPD1TD
  • Κατασκευαστές:Nichicon
  • Περιγραφή:CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
  • Σε απόθεμα:377639
UHV1V222MHD1TN Image
  • Μέρος#:UHV1V222MHD1TN
  • Περιγραφή:CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
UHV1V331MPD1TD Image
  • Μέρος#:UHV1V331MPD1TD