Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > UCYW6180MPD
UCYW6180MPD
UCYW6180MPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UCYW6180MPD με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UCYW6180MPD
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 18UF 20% 420V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UCYW6180MPD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 18UF 20% 420V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 131170 pcs Φύλλο δεδομένων Miniature Type Taping SpecUCY Series Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 420V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm) Σειρά UCY
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 215mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 430mA @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Αλλα ονόματα 493-6810 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks Ισόβια @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.299" (33.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 18µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 18µF