Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > UCX1A331MCS6GS
UCX1A331MCS6GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UCX1A331MCS6GS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UCX1A331MCS6GS
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 90203 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UCX1A331MCS6GS Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 10V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά UCX
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 135mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 270mA @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 135°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 28 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.425" (10.80mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 200 mOhm @ 100kHz
Λεπτομερής περιγραφή 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 200 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 135°C χωρητικότητα 330µF