Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > UCS2D331MHD
UCS2D331MHD
UCS2D331MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UCS2D331MHD με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UCS2D331MHD
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος UCS2D331MHD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 89853 pcs Φύλλο δεδομένων Chip Type Tape SpecUCS Series Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 200V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm) Σειρά UCS
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.61A @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3.22A @ 100kHz