Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > UBW2A331MPD
UBW2A331MPD
UBW2A331MPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UBW2A331MPD με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UBW2A331MPD
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UBW2A331MPD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 44317 pcs Φύλλο δεδομένων UBW SeriesMiniature Type Taping Spec
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 100V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm) Σειρά UBW
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 895mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.79A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 135°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 330µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can
χωρητικότητα 330µF εφαρμογές Automotive