Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > UBT2V100MPD8
UBT2V100MPD8
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UBT2V100MPD8 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UBT2V100MPD8
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 10UF 20% 350V THRU HOLE
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 97795 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UBT2V100MPD8 Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 10UF 20% 350V THRU HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 97795 pcs Φύλλο δεδομένων Miniature Type Taping SpecUBT Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 350V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm) Σειρά UBT
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 85mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 153mA @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 10µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C χωρητικότητα 10µF