Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > UBT1A331MPD8
UBT1A331MPD8
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UBT1A331MPD8 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UBT1A331MPD8
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 10V THRU HOLE
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 186928 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UBT1A331MPD8 Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 10V THRU HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 186928 pcs Φύλλο δεδομένων Miniature Type Taping SpecUBT Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 10V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm) Σειρά UBT
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 310mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 620mA @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 27 Weeks
Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.571" (14.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C χωρητικότητα 330µF
εφαρμογές Automotive
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:UBT1A221MPD8
  • Κατασκευαστές:Nichicon
  • Περιγραφή:CAP ALUM 220UF 20% 10V THRU HOLE
  • Σε απόθεμα:282141
  • Μέρος#:UBT1A471MPD8TD
  • Περιγραφή:CAP ALUM 470UF 20% 10V THRU HOLE
  • Σε απόθεμα:253251
UBT1A331MPD Image
  • Μέρος#:UBT1A331MPD
  • Περιγραφή:CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
UBT1A222MHD Image
  • Μέρος#:UBT1A222MHD
  • Περιγραφή:CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL