Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > TVX1V331MCD
TVX1V331MCD
TVX1V331MCD
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TVX1V331MCD με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TVX1V331MCD
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 35V AXIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος TVX1V331MCD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 35V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 126901 pcs Φύλλο δεδομένων Aluminum Electrolytic Cap TapingTVX Series Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 35V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia x 0.906" L (10.00mm x 23.00mm) Σειρά TVX
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 460mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 690mA @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial, Can
Αλλα ονόματα 493-14424
TVX1V331MCD-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 330µF