Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > TVX1E331MAD
TVX1E331MAD
TVX1E331MAD
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TVX1E331MAD με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TVX1E331MAD
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 25V AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TVX1E331MAD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 25V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 142194 pcs Φύλλο δεδομένων Aluminum Electrolytic Cap TapingTVX Series Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 25V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia x 0.827" L (8.00mm x 21.00mm) Σειρά TVX
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 380mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 570mA @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial, Can
Αλλα ονόματα 493-14817
TVX1E331MAD-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 330µF