Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Αλουμινίου - πυκνωτές πολυμερούς > RVB0D331MNG
RVB0D331MNG
RVB0D331MNG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RVB0D331MNG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RVB0D331MNG
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος RVB0D331MNG Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 2V
Τύπος Polymer Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά FPCAP, VB Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Αλλα ονόματα 493-7061-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 15 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 330µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 15 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 330µF εφαρμογές General Purpose