Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Αλουμινίου - πυκνωτές πολυμερούς > RHS1V101MCN1GS
RHS1V101MCN1GS
RHS1V101MCN1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RHS1V101MCN1GS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RHS1V101MCN1GS
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 100UF 20% 35V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RHS1V101MCN1GS Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 100UF 20% 35V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 35V
Τύπος Polymer Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά FPCAP, RHS Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 300mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD
Αλλα ονόματα 493-6628-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 25 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 100µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 25 mOhm 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 100µF
εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:RHS20K
  • Κατασκευαστές:Ohmite
  • Περιγραφή:POT 20K OHM 25W WIREWOUND LINEAR
  • Σε απόθεμα:1124
RHS250 Image
  • Μέρος#:RHS250
  • Κατασκευαστές:Ohmite
  • Περιγραφή:POT 250 OHM 25W WIREWOUND LINEAR