Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Αλουμινίου - πυκνωτές πολυμερούς > RFS0J121MCN1GS
RFS0J121MCN1GS
RFS0J121MCN1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RFS0J121MCN1GS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RFS0J121MCN1GS
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 120UF 20% 6.3V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RFS0J121MCN1GS Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 120UF 20% 6.3V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 6.3V
Τύπος Polymer Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά FPCAP, RFS Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 250mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.5A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD
Αλλα ονόματα 493-3681-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.224" (5.70mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 24 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 120µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 24 mOhm 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 120µF