Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Αλουμινίου - πυκνωτές πολυμερούς > PLX1H470MDL1
PLX1H470MDL1
PLX1H470MDL1
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PLX1H470MDL1 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PLX1H470MDL1
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 47UF 20% 50V T/H
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PLX1H470MDL1 Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 47UF 20% 50V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 57825 pcs Φύλλο δεδομένων Miniature Type Taping SpecPLX Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 50V
Τύπος Polymer Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
Σειρά PLX Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.6A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 493-14206
PLX1H470MDL1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 29 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 47µF 50V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 29 mOhm 3000 Hrs @ 125°C
χωρητικότητα 47µF εφαρμογές General Purpose