Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Αλουμινίου - πυκνωτές πολυμερούς > PCV1V180MCL1GS
PCV1V180MCL1GS
PCV1V180MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PCV1V180MCL1GS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PCV1V180MCL1GS
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 18UF 20% 35V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PCV1V180MCL1GS Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 18UF 20% 35V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 35V
Τύπος Polymer Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm)
Σειρά PCV Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 900mA @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Αλλα ονόματα 493-4383-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 64 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 18µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 64 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 18µF εφαρμογές General Purpose