Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Αλουμινίου - πυκνωτές πολυμερούς > PCV1H470MCL7GS
PCV1H470MCL7GS
PCV1H470MCL7GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PCV1H470MCL7GS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PCV1H470MCL7GS
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 47UF 20% 50V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PCV1H470MCL7GS Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 47UF 20% 50V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 50V
Τύπος Polymer Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά PCV Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3.3A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Αλλα ονόματα 493-4554-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.394" (10.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 29 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 47µF 50V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 29 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 47µF εφαρμογές General Purpose