Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Αλουμινίου - πυκνωτές πολυμερούς > PCR1H181MCL1GS
PCR1H181MCL1GS
PCR1H181MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PCR1H181MCL1GS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PCR1H181MCL1GS
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 180UF 20% 50V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs800 pcs1200 pcs2000 pcs4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PCR1H181MCL1GS Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 180UF 20% 50V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 50V
Τύπος Polymer Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
Σειρά PCR Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3.5A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Αλλα ονόματα 493-13774-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Ισόβια @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.504" (12.80mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 19 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 180µF 50V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 19 mOhm 4000 Hrs @ 125°C
χωρητικότητα 180µF εφαρμογές General Purpose