Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > LNT2A472MSEN
LNT2A472MSEN
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LNT2A472MSEN με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LNT2A472MSEN
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 4700UF 20% 100V SCREW
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 4777 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LNT2A472MSEN Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 4700UF 20% 100V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 100V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.378" Dia (35.00mm) Σειρά LNT
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 3.8A @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 5.7A @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.500" (12.70mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 4.055" (103.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 4700µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 4700µF