Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > LNT2A154MSEB
LNT2A154MSEB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LNT2A154MSEB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LNT2A154MSEB
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 150000UF 20% 100V SCREW
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 320 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LNT2A154MSEB Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 150000UF 20% 100V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 100V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.937" Dia (100.00mm) Σειρά LNT
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 23.4A @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 35.1A @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 1.634" (41.50mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 8.819" (224.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 150000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 150000µF