Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > LNR2C682MSEN
LNR2C682MSEN
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LNR2C682MSEN με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LNR2C682MSEN
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 6800UF 20% 160V SCREW
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 3608 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LNR2C682MSEN Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 6800UF 20% 160V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3608 pcs Φύλλο δεδομένων LNR Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 160V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.008" Dia (51.00mm) Σειρά LNR
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 6.4A @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 7.68A @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.866" (22.00mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) 4.055" (103.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 6800µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 6800µF εφαρμογές General Purpose