Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > LLS1H562MELZ
LLS1H562MELZ
LLS1H562MELZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LLS1H562MELZ με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LLS1H562MELZ
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 5600UF 20% 50V SNAP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LLS1H562MELZ Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 5600UF 20% 50V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 65384 pcs Φύλλο δεδομένων LLS SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Κατηγορία Πυκνωτές Ανοχή 5600µF
Surface Mount Οικόπεδο 0.394" (10.00mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.866" Dia (22.00mm)
Σειρά LLS Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ripple Current Polar
Πόλωση Radial, Can - Snap-In Pitch - Σύνδεσμος 50V
Συσκευασία / υπόθεση - Άλλα ονόματα 493-13908
LLS1H562MELZ-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός των πυκνωτών 3.43A @ 120Hz
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 23 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή LLS1H562MELZ
Ισόβια @ Temp. - Αντίσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.850" (47.00mm) Διευρυμένη περιγραφή 5600µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20% Περιγραφή CAP ALUM 5600UF 20% 50V SNAP
εφαρμογές 3000 Hrs @ 85°C