Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > LKSA2472MESA
LKSA2472MESA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LKSA2472MESA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LKSA2472MESA
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 4700UF 20% 42V SNAP IN
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 34111 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LKSA2472MESA Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 4700UF 20% 42V SNAP IN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34111 pcs Φύλλο δεδομένων LKS Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 42V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.984" Dia (25.00mm) Σειρά LKS
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 2.5A @ 120Hz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 31 Weeks
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 4700µF 42V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 4700µF