Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > LKSA2153MESB
LKSA2153MESB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LKSA2153MESB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LKSA2153MESB
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 15000UF 20% 42V SNAP IN
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 20163 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LKSA2153MESB Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 15000UF 20% 42V SNAP IN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 20163 pcs Φύλλο δεδομένων LKS Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 42V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.181" Dia (30.00mm) Σειρά LKS
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 4.15A @ 120Hz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 31 Weeks
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 15000µF 42V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 15000µF