Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > LGY2Z331MELA
LGY2Z331MELA
LGY2Z331MELA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LGY2Z331MELA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LGY2Z331MELA
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 180V SNAP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LGY2Z331MELA Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 180V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 40577 pcs Φύλλο δεδομένων Snap-In Terminal, Terminal-Shape
Κατηγορία Πυκνωτές Ανοχή 330µF
Surface Mount Οικόπεδο 0.394" (10.00mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.984" Dia (25.00mm)
Σειρά LGY Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ripple Current Polar
Πόλωση Radial, Can - Snap-In Pitch - Σύνδεσμος 180V
Συσκευασία / υπόθεση - Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός των πυκνωτών 1.2A @ 120Hz τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή LGY2Z331MELA Ισόβια @ Temp. -
Αντίσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.063" (27.00mm)
Διευρυμένη περιγραφή 330µF 180V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 180V SNAP εφαρμογές 7000 Hrs @ 105°C