Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > LGY2V271MELB
LGY2V271MELB
LGY2V271MELB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LGY2V271MELB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LGY2V271MELB
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 270UF 20% 350V SNAP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LGY2V271MELB Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 270UF 20% 350V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23254 pcs Φύλλο δεδομένων Snap-In Terminal, Terminal-Shape
Κατηγορία Πυκνωτές Ανοχή 270µF
Surface Mount Οικόπεδο 0.394" (10.00mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 1.181" Dia (30.00mm)
Σειρά LGY Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ripple Current Polar
Πόλωση Radial, Can - Snap-In Pitch - Σύνδεσμος 350V
Συσκευασία / υπόθεση - Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
Αριθμός των πυκνωτών 1.1A @ 120Hz τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή LGY2V271MELB Ισόβια @ Temp. -
Αντίσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.457" (37.00mm)
Διευρυμένη περιγραφή 270µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%
Περιγραφή CAP ALUM 270UF 20% 350V SNAP εφαρμογές 7000 Hrs @ 105°C