Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Αλουμινίου - πυκνωτές πολυμερούς > GYA1E331MCQ1GS
GYA1E331MCQ1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά GYA1E331MCQ1GS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος GYA1E331MCQ1GS
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 330UF 20% 25V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος GYA1E331MCQ1GS Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 330UF 20% 25V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 79491 pcs Φύλλο δεδομένων GYA Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 25V
Τύπος Hybrid Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
Σειρά GYA Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Αλλα ονόματα 493-16365-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Ισόβια @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 20 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 330µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 20 mOhm 4000 Hrs @ 125°C
χωρητικότητα 330µF εφαρμογές General Purpose