Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές τανταλίου > F950G476MPAAQ2
F950G476MPAAQ2
F950G476MPAAQ2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά F950G476MPAAQ2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος F950G476MPAAQ2
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP TANT 47UF 4V 20% 0805
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος F950G476MPAAQ2 Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP TANT 47UF 4V 20% 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 143067 pcs Φύλλο δεδομένων F95 Series Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - AC -
Τάση - Ονομαστική 4V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή 47µF Surface Mount Οικόπεδο -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P Μέγεθος / Διαστάσεις 0.087" L x 0.049" W (2.20mm x 1.25mm)
Σειρά F95, Frameless™ Κατάσταση RoHS Cut Tape (CT)
Πόλωση 0805 (2012 Metric) Άλλα ονόματα 493-2890-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή F950G476MPAAQ2
Ισόβια @ Temp. 1.1 Ohm Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Διευρυμένη περιγραφή 47µF ±20% Conformal Coated Tantalum Capacitors 4V 0805 (2012 Metric) 1.1 Ohm
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20% Περιγραφή CAP TANT 47UF 4V 20% 0805