Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές τανταλίου > F930J337MNC
F930J337MNC
F930J337MNC
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά F930J337MNC με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος F930J337MNC
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP TANT 330UF 6.3V 20% 2917
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος F930J337MNC Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP TANT 330UF 6.3V 20% 2917 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 69926 pcs Φύλλο δεδομένων F93 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - AC -
Τάση - Ονομαστική 6.3V Τύπος Molded
Ανοχή 330µF Surface Mount Οικόπεδο -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή N Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά F93 Κατάσταση RoHS Cut Tape (CT)
Πόλωση 2917 (7343 Metric) Άλλα ονόματα 493-5746-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή F930J337MNC
Ισόβια @ Temp. 500 mOhm Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Διευρυμένη περιγραφή 330µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 500 mOhm
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20% Περιγραφή CAP TANT 330UF 6.3V 20% 2917