Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Τανταλίου - πολυμερούς πυκνωτές > F320J686MBA
F320J686MBA
F320J686MBA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά F320J686MBA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος F320J686MBA
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP TANT POLY 68UF 6.3V 1411
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος F320J686MBA Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP TANT POLY 68UF 6.3V 1411 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4101 pcs Φύλλο δεδομένων F32 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 6.3V
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) Σειρά F32
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric) Αλλα ονόματα 493-3150-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 70 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 68µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1411 (3528 Metric) 70 mOhm χωρητικότητα 68µF
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:F32111/2 BK105
  • Κατασκευαστές:Alpha Wire
  • Περιγραφή:HEAT SHRINK TUBE 11/2 BK 5X4'
  • Σε απόθεμα:207
F320G107MBA Image
  • Μέρος#:F320G107MBA
  • Κατασκευαστές:Nichicon
  • Περιγραφή:CAP TANT POLY 100UF 4V 1411
  • Σε απόθεμα:5238
F3211/2 BK105 Image
  • Μέρος#:F3211/2 BK105
  • Κατασκευαστές:Alpha Wire
  • Περιγραφή:HEAT SHRINK TUBE 1/2 BK 4'
  • Σε απόθεμα:5223
F3211/8 BK062 Image
  • Μέρος#:F3211/8 BK062
  • Περιγραφή:HEAT SHRINK TUBE 1/8 BK 6"
F3211/4 BK064 Image
  • Μέρος#:F3211/4 BK064
  • Περιγραφή:HEAT SHRINK TUBE 1/4 BK 6"