Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Τανταλίου - πολυμερούς πυκνωτές > F310E476MAA
F310E476MAA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά F310E476MAA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος F310E476MAA
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP TANT POLY 47UF 2.5V 1206
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος F310E476MAA Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP TANT POLY 47UF 2.5V 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5628 pcs Φύλλο δεδομένων F31 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 2.5V
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά F31
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα 493-3125-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός A
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 150 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 47µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 1206 (3216 Metric) 150 mOhm χωρητικότητα 47µF