Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > F180G336MCC
F180G336MCC
F180G336MCC
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά F180G336MCC με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος F180G336MCC
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 33UF 20% 4V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος F180G336MCC Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 33UF 20% 4V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4820 pcs Φύλλο δεδομένων F18 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 4V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.256" L x 0.126" W (6.50mm x 3.20mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm) Σειρά F18
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.1A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard SMD Αλλα ονόματα 493-4004-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.075" (1.90mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 70 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 33µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Nonstandard SMD 70 mOhm 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 33µF