PMZ950UPEYL
PMZ950UPEYL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PMZ950UPEYL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PMZ950UPEYL
Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή MOSFET P-CH 20V 0.5A XQFN3
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PMZ950UPEYL Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή MOSFET P-CH 20V 0.5A XQFN3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 636277 pcs Φύλλο δεδομένων PMZ950UPE
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 950mV @ 250µA
Vgs (Max) ±8V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DFN1006-3 Σειρά -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.4 Ohm @ 500mA, 4.5V Έκλυση ενέργειας (Max) 360mW (Ta), 2.7W (Tc)