PMV100ENEAR
PMV100ENEAR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PMV100ENEAR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PMV100ENEAR
Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή MOSFET N-CH 30V TO-236AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PMV100ENEAR Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή MOSFET N-CH 30V TO-236AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 436629 pcs Φύλλο δεδομένων PMV100ENEA
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-236AB (SOT23) Σειρά Automotive, AEC-Q101
Rds On (Max) @ Id, Vgs 72 mOhm @ 3A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 460mW (Ta), 4.5W (Tc)