PMPB12UNEX
PMPB12UNEX
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PMPB12UNEX με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PMPB12UNEX
Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή MOSFET N-CH 20V 11.4A 6DFN2020MD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PMPB12UNEX Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή MOSFET N-CH 20V 11.4A 6DFN2020MD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 305964 pcs Φύλλο δεδομένων PMPB12UNE
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 900mV @ 250µA
Vgs (Max) ±12V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DFN2020MD-6 Σειρά -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 16 mOhm @ 7.9A, 4.5V Έκλυση ενέργειας (Max) 470mW (Ta)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 6-UDFN Exposed Pad
Αλλα ονόματα 1727-2703-2
568-13222-2-ND
PMPB12UNEX-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1220pF @ 10V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 17nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 1.8V, 4.5V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 20V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 20V 11.4A (Ta) 470mW (Ta) Surface Mount DFN2020MD-6 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 11.4A (Ta)