Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > PMEG2005EGWJ
PMEG2005EGWJ
PMEG2005EGWJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PMEG2005EGWJ με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PMEG2005EGWJ
Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SOD123
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PMEG2005EGWJ Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SOD123 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 948256 pcs Φύλλο δεδομένων PMEG2005EGW
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 390mV @ 500mA
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 20V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-123
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά Automotive, AEC-Q101
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση SOD-123
Αλλα ονόματα 1727-7330-1 Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 150°C (Max)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 20V 500mA Surface Mount SOD-123
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 200µA @ 20V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 500mA
Χωρητικότητα @ VR, F 66pF @ 1V, 1MHz