Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > PMEG100V080ELPDZ
PMEG100V080ELPDZ
PMEG100V080ELPDZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PMEG100V080ELPDZ με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PMEG100V080ELPDZ
Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 100V 8A CFP15
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PMEG100V080ELPDZ Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 100V 8A CFP15 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 167109 pcs Φύλλο δεδομένων PMEG100V080ELPD
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 850mV @ 8A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή CFP15
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά Automotive, AEC-Q101