Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > PESD12VL1BAF
PESD12VL1BAF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PESD12VL1BAF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PESD12VL1BAF
Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή TVS DIODE 12V 37V SOD323
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PESD12VL1BAF Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή TVS DIODE 12V 37V SOD323 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 643577 pcs Φύλλο δεδομένων PESDzzzL1BA
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 12V (Max)
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 37V Τάση - Ανάλυση (Min) 14.2V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-323
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 200W Συσκευασία / υπόθεση SC-76, SOD-323
Αλλα ονόματα 934058422135 Θερμοκρασία λειτουργίας 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 5A (8/20µs) Χωρητικότητα @ Συχνότητα 19pF @ 1MHz
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
PESD12VL1BA,115 Image
  • Μέρος#:PESD12VL1BA,115
  • Κατασκευαστές:Nexperia