Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - Zener - Single > BZX84W-C20F
BZX84W-C20F
BZX84W-C20F
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BZX84W-C20F με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος BZX84W-C20F
Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή BZX84W-C20/SOT323/SC-70
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος BZX84W-C20F Κατασκευαστής Nexperia
Διαθέσιμη ποσότητα 1857333 pcs Φύλλο δεδομένων BZX84W Series
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 20V
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SC-70 Σειρά Automotive, AEC-Q101
Ισχύς - Max 40W Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση SC-70, SOT-323 Αλλα ονόματα 1727-8293-1
Θερμοκρασία λειτουργίας 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 55 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 20V 40W ±5% Surface Mount SC-70
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50nA @ 14V