Σπίτι > Προϊόντα > Φίλτρα > Κεραμικά φίλτρα > SFSCE10M7WF05-R0
SFSCE10M7WF05-R0
SFSCE10M7WF05-R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SFSCE10M7WF05-R0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SFSCE10M7WF05-R0
Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FILTER 10.7 MHZ 325 KHZ BAND SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SFSCE10M7WF05-R0 Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FILTER 10.7 MHZ 325 KHZ BAND SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 44808 pcs Φύλλο δεδομένων Ceramic Filters for IF, Part Numbering
Κατηγορία Φίλτρα Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.150" W (4.50mm x 3.80mm)
Σειρά SFSCE Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1715 (4538 Metric), 4 PC Pad Αλλα ονόματα 490-4677-2
SFSCE10M7WF05R0
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απώλεια εισαγωγής 6dB Αντίσταση 470 Ohm
Ύψος (Max) 0.039" (1.00mm) Συχνότητα 10.7MHz Center
Τύπος φίλτρου FM εύρος ζώνης 325kHz