Σπίτι > Προϊόντα > Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία > Αντηχεία > CSTCC2M50G56-R0
CSTCC2M50G56-R0
CSTCC2M50G56-R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CSTCC2M50G56-R0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CSTCC2M50G56-R0
Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CER RES 2.5000MHZ 47PF SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CSTCC2M50G56-R0 Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CER RES 2.5000MHZ 47PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τύπος Ceramic
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.283" L x 0.118" W (7.20mm x 3.00mm) Σειρά CERALOCK® CSTCC
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 3-SMD, Non-Standard
Αλλα ονόματα 490-7844-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 80°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ανοχή συχνότητας ±0.5%
Σταθερότητα συχνότητας ±0.4% Συχνότητα 2.5MHz
Χαρακτηριστικά Built in Capacitor Λεπτομερής περιγραφή 2.5MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 47pF ±0.4% -20°C ~ 80°C Surface Mount
χωρητικότητα 47pF