Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > UPT12/TR7
UPT12/TR7
UPT12/TR7
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UPT12/TR7 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UPT12/TR7
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 12V 21.6V POWERMITE 1
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος UPT12/TR7 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 12V 21.6V POWERMITE 1 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4509 pcs Φύλλο δεδομένων UPT(B) 5-48(R) Datasheet
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 12V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 21.6V Τάση - Ανάλυση (Min) 13.8V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Powermite 1 (DO216-AA) Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1000W (1kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-216AA
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 6.94A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -