Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > UFT20140
UFT20140
UFT20140
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UFT20140 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UFT20140
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE MODULE 400V 100A
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος UFT20140 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE MODULE 400V 100A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4649 pcs Φύλλο δεδομένων UFT200,201,202
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.25V @ 100A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 400V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Module
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 70ns Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Module τοποθέτηση Τύπος Screw Mount
Diode Τύπος Standard Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 400V 100A Screw Mount Module Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50µA @ 400V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 100A