Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXSMLJ45CA
MXSMLJ45CA
MXSMLJ45CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXSMLJ45CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXSMLJ45CA
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AB
Product parameter
Αριθμός μέρος MXSMLJ45CA Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 5168 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 50V
Τάσης - ράμπας 1 Τάση - Ανάλυση (Min) 45V
Τάσης - Ανάλυση DO-214AB Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 3000W (3kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 41.2A Πόλωση DO-214AB, SMC