Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXSMLJ36CAE3
MXSMLJ36CAE3
MXSMLJ36CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXSMLJ36CAE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXSMLJ36CAE3
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB
Product parameter
Αριθμός μέρος MXSMLJ36CAE3 Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 5622 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 40V
Τάσης - ράμπας 1 Τάση - Ανάλυση (Min) 36V
Τάσης - Ανάλυση DO-214AB Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 3000W (3kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 51.6A Πόλωση DO-214AB, SMC