Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXSMCJLCE11AE3
MXSMCJLCE11AE3
MXSMCJLCE11AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXSMCJLCE11AE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXSMCJLCE11AE3
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB
Product parameter
Αριθμός μέρος MXSMCJLCE11AE3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4500 pcs Φύλλο δεδομένων MSMCxLCE6.5A - MXLSMCxLCE170Ae3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 11V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 18.2V Τάση - Ανάλυση (Min) 12.2V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ) Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Αλλα ονόματα 1086-14676
1086-14676-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 82A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 100pF @ 1MHz
εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
MXSMCJLCE110A Image
  • Μέρος#:MXSMCJLCE110A
  • Κατασκευαστές:Microsemi
  • Περιγραφή:TVS DIODE 110V 178V DO214AB
  • Σε απόθεμα:5694
MXSMCJLCE11A Image
  • Μέρος#:MXSMCJLCE11A