Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXSMCGLCE80A
MXSMCGLCE80A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXSMCGLCE80A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXSMCGLCE80A
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 80V 129V DO215AB
Product parameter
Αριθμός μέρος MXSMCGLCE80A Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 80V 129V DO215AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5510 pcs Φύλλο δεδομένων MSMCxLCE6.5A - MXLSMCxLCE170Ae3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 80V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 129V Τάση - Ανάλυση (Min) 88.7V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMCG (DO-215AB) Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση DO-215AB, SMC Gull Wing
Αλλα ονόματα 1086-14479
1086-14479-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 11.6A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 90pF @ 1MHz
εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:MXSMCGLCE8.0A
  • Κατασκευαστές:Microsemi
  • Περιγραφή:TVS DIODE 8V 13.6V DO215AB
  • Σε απόθεμα:5117
  • Μέρος#:MXSMCGLCE80AE3