Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXSMBJ85CA
MXSMBJ85CA
MXSMBJ85CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXSMBJ85CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXSMBJ85CA
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 85V 137V DO214AA
Product parameter
Αριθμός μέρος MXSMBJ85CA Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 85V 137V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4038 pcs Φύλλο δεδομένων MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 85V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 137V Τάση - Ανάλυση (Min) 94.4V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMBJ (DO-214AA)
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB Αλλα ονόματα 1086-14177
1086-14177-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 4.4A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
MXSMBJ8.0A Image
  • Μέρος#:MXSMBJ8.0A
  • Κατασκευαστές:Microsemi
  • Περιγραφή:TVS DIODE 8V 13.6V DO214AA
  • Σε απόθεμα:3793
MXSMBJ8.5CAE3 Image
  • Μέρος#:MXSMBJ8.5CAE3
  • Περιγραφή:TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AA
  • Σε απόθεμα:3496
MXSMBJ8.5AE3 Image
  • Μέρος#:MXSMBJ8.5AE3
MXSMBJ8.5CA Image
  • Μέρος#:MXSMBJ8.5CA
MXSMBJ9.0CAE3 Image
  • Μέρος#:MXSMBJ9.0CAE3
  • Περιγραφή:TVS DIODE 9V 15.4V DO214AA
MXSMBJ85CAE3 Image
  • Μέρος#:MXSMBJ85CAE3